01

SpeedMan Box®

SpeedMan Box® je vhodný pro malé společnosti, které balí jen občas (třeba jen v kanceláři) nebo pro fullfilmentové společnosti, které nabízejí svým zákazníkům více druhů výplní a nechtějí se dodavateli zavazovat k žádnému odběru. Hodí se i pro velké společnosti, které mají hodně balících pracovišť, ale jejich spotřeba je nízká na to, aby bylo možné umístit nějakou z výrobních technologií.

Výhody pro Vás:

 1. Box lze umístit prakticky kdekoliv. Na polici, pod stůl, na stůl, na parapet, prostě všude tam, kde Vám to bude vyhovovat.
 2. 100% Recyklovaný papír – ocenění Blue Angel pro produkty šetrné k životnímu prostředí.
 3. Žádné závazky, ani smlouvy.

02

SpeedMan® Classic

SpeedMan® Classic je nejmenší dávkovač papíru z rodiny systémů SpeedMan®. Může být používán téměř kdekoli, protože nevyžaduje žádné napájení a může být integrován do balicí linky nebo na balící stůl, což šetří potřebné místo. Jednoduchým pohybem vytáhnete balící papír přímo do krabice a vyplníte volný prostor kolem baleného produktu. SpeedMan® Classic je vhodný zejména pro firmy a profesionální odesílatele, kteří balí na několika různých místech nebo mají sezónní potřebu papíru.

Výhody pro vás:

 1. Technologie SpeedMan® Classic je zcela bezúdržbová, proto jsou vyloučeny poruchy v procesu balení.
 2. Není nutné školit personál na jeho obsluhu.
 3. Při minimální objednávce 33 rolí (1 paleta) papíru SpeedMan® za rok získáte systém SpeedMan® Classic zdarma.
 4. 100% Recyklovaný papír – ocenění Blue Angel pro produkty šetrné k životnímu prostředí.

Tip pro vás:
Pokud spotřebujete více než 3 palety papíru SpeedMan® za rok můžete již použít rychlý a napájený systém plnění papíru SpeedMan® Pro.

03

SpeedMan® Pro

Elektrický systém pro plnění papíru SpeedMan® Pro je určen pro profesionální odesílatele, kteří denně přepravují velké množství zásilek.

Vysoká rychlost tohoto systému pro dávkování papíru umožňuje výrazně zrychlit proces balení a splnit všechny ergonomické požadavky na profesionální balení díky vynikajícím a rozmanitým možnostem integrace. Stroj na plnění papíru je pohodlně ovládán nožním pedálem – rychlost posuvu papíru lze nastavit dle vašich potřeb.

SpeedMan® Pro lze používat na decentralizovaných nebo centralizovaných pracovištích. Pro ještě větší flexibilitu můžete také použít verzi mobilního SpeedMan® Pro s akumulátorem, abyste mohli balit kdekoliv ve vaší společnosti.

Výhody pro vás:

 1. Získáte mimořádně spolehlivý a tichý systém pro vyplnění volného prostoru v přepravních obalech.
 2. Role papíru je umístěna přímo v těle stroje a nezabírá tak místo na balícím pracovišti potřebné k manipulaci se zbožím.
 3. 100% Recyklovaný papír – ocenění Blue Angel pro produkty šetrné k životnímu prostředí.
 4. Pokud si objednáte nejméně 3 palety (99 rolí) papíru SpeedMan® za rok, poskytneme vám stroj SpeedMan® Pro zdarma.

Tip pro vás:
Pokud potřebujete ještě větší výkon nebo hledáte řešení s automatickým odřezáváním papíru a nechcete ve stroji často měnit papír, podívejte se na SpeedMan® Max.

04

SpeedMan® FleX

Nově vyvinutý SpeedMan® FleX je systém pro plnění balíků s funkcí automatického stříhání papíru. Díky extrémně kompaktní konstrukci může být SpeedMan® FleX lehce integrován i do stísněných balicích stanic. Proces balení lze tedy ergonomicky přizpůsobit jednotlivému zaměstnanci, aniž byste museli měnit situaci v balicí stanici. Stejně jako u všech produktů řady SpeedMan® je ovládání SpeedMan® FleX extrémně jednoduché a intuitivní. Nová funkce automatického odřezávání výrazně usnadňuje baliči vyjímání plnicího papíru, což výrazně urychluje celý balící proces.

Výhody pro vás:

 1. SpeedMan® FleX je výrazně menší a rychlejší než jiné plnící systémy pro řezání papíru, které jsou v současné době k dispozici na trhu.
 2. Možnost nastavení délky vyráběného papíru.
 3. Automatické podávání
 4. Maximální optimalizace spotřeby balícího papíru
 5. 100% Recyklovaný papír – ocenění Blue Angel pro produkty šetrné k životnímu prostředí.

05

SpeedMan® MAX

SpeedMan® MAX je vhodný pro opravdu velké odesílatele s potřebou maximální úspory času a nákladů na balení. Ať už jde o velké počty zásilek nebo o vysoký objem – SpeedMan® MAX připraví výplň extrémně rychle, má automatickou řezací funkci a individuální programování délky. Intervaly doplňování papíru SpeedMan® MAX jsou omezeny na minimum, neboť SpeedMan® MAX je vybaven XXL nekonečnou zásobou papíru na paletě.
SpeedMan® MAX je ideální pro použití na centralizovaném balícím pracovišti nebo na konci linky pro výrazné zvýšení rychlosti balení a plnění.

Výhody pro Vás:

 1. Vyšší výkon balení: SpeedMan® MAX je nejrychlejší systém plnění papíru na světě a je tím správným řešením, pokud chcete výrazně urychlit proces balení ve Vaší organizaci.
 2. Vysoký výkon zaručuje, že balení je prováděno s minimálním počtem pracovníků a maximální účinností.
 3. 100% recyklovaný papír – ocenění Blue Angel pro produkty šetrné k životnímu prostředí.